top of page

KĀ IZVĒLĒTIES SAVU SILTUMNĪCU

5 soļi siltumnīcas izvēlē

Siltumnīcas izvēle var būt gana grūts uzdevums, jo vispirms ir jātiek skaidrībā ar plašo ražotāju un piegādātāju klāstu, jāsalīdzina dažādi modeļi, konstrukcijas, izmēri un cenas. Ja Tu esi nonācis pie mums un lasi šo sadaļu, sazinies - mēs palīdzēsim Tev saprast siltumnīcu piedāvājumu Latvijas tirgū un priecāsimies, ja nolemsi iegādāties kādu no Janssens siltumnīcām.

Tālāk ceļvedī lasi soli pa solim, kā izvēlēties sev īsto Janssens siltumnīcu.

1.solis Modeļa izvēle

2.solis Stila izvēle

3.solis Krāsas izvēle

4.solis Izmēra izvēle

5.solis Papildaprīkojums un aksesuāri

MODEĻA IZVĒLE

1.solis

Izvēlies  sev tīkamāko siltumnīcas modeli.
Visi siltumnīcu modeļi ir sagrupēti kolekcijās, kas raksturo modeļu formu, komplektācijas iespējas un piegādes laiku.

EOS junior Victorian_2016073_edited.jpg
Helios T_2016206.jpg
Arcadia Plus Victorian_2016018.jpg

Klasiskās formas modeļi

Klasiskā divslīpu jumta forma siltumnīcu pasaulē vienmēr paliks modē, tāpēc jau tā ir klasika - funkcionāla un ērta.

Pievērs uzmanību jumta slīpumam - šajā kolekcijā ir pieejami modeļi ar stāvāku 38 grādu slīpu jumtu un lēzenāku - 25 grādu slīpu jumtu.

Klasiskās formas modeļi būs atrodami arī kolekcijās Standarta modeļi un Personalizētie modeļi.

T-veida formas modeļi

Lieliska izvēle, ja gribi ko atškirīgu. Latvijas dārzos šīs formas siltumnīcas var redzēt reti.

T-veida formas modeļi būs atrodami arī kolekcijās Standarta modeļi un Personalizētie modeļi.

Verandas tipa modeļi

Vienslīpu jumta siltumnīca būs kā turpinājums mājai, saimniecības ēkai vai kādai esošai sienai. Labs risinājums dārzos ar ierobežotu platību. Bieži tiek izmantotas kā stiklotas verandas.

Modern_2016297.JPG
Helios Senior Victorian_2016290.jpg
Gigant Victorian_2016131.jpg

Oranžērijas

Šajā sadaļā atradīsi īpašas formas un dizaina siltumnīcas jeb oranžērijas - Katedrāle, Moderna, Gigants un citas, kā arī iespējami pilnībā individuāli risinājumi, konstruējot dažādu formu moduļus.

Standarta modeļi

Standarta modeļu izmērus un komplektāciju mainīt nevar, toties tiem ir ātrs ražošanas laiks - 2 līdz 4 nedēļas; T-veida formas standarta modeļiem - 6 līdz 10 nedēļas. Katra modeļa aprakstā ir pieejama informācija par komplektāciju, krāsu izvēli un papildu iespējām.

Personalizētie modeļi

Personalizēto modeļu ražošanas laiks ir 10-22 nedēļas, toties katru modeli ir iespējams pielāgot individuālām vēlmēm. Plašas iespējas, izvēloties konstrukcijas izmēru, stilu, krāsu, dažāda veida logus un durvis kā arī plašs aksesuāru klāsts.

STILA IZVĒLE

2.solis

Pieskaņo siltumnīcas formu, stilu un krāsu jau esošajiem elementiem dārza telpā.
Izvēloties savas siltumnīcas stilu, novērtē apkārtni un tajā esošās būves un konstrukcijas, sētas, bruģa iesegumus,
terases un citus dārza elementus – lapene, ugunskura vieta, strūklaka, dīķis, arkas, tiltiņi u.c.
Pie katra siltumnīcas modeļa atradīsi izvēlni ar stila iespējām.

Hobby

Nekrāsotas siltumnīcas, standarta pelēkā alumīnija krāsā. Dažkārt skaistums slēpjas vienkāršībā. Iederēsies jebkurā dārzā.

Var kombinēt ar stilu Mur un Victorian.

Eos_Junior_Hobby.jpg

Color

Krāsotas siltumnīcas. Visām krāsotām siltumnīcām var pievienot autentisku Janssens jumta dekoru  - angļu stila jumta pīķīši. Šāda dizaina pīķīši ir pieejami tikai Janssens ražotājam un dekors kalpos kā pamanāma siltumnīcas ražotāja firmas zīme.

EOS junior Victorian_2016070.jpg

Victorian

Šaurie angļu stila stikli. Vienas stikla sekcijas standarta platums ir 738mm, šaurie angļu stila stikli ir tikai 369mm plati. Kopā ar angļu stila jumta dekoru, šī nianse ienesīs Jūsu dārzā ainavisko angļu stila noskaņu. Īpaši ieskām dārziem ar apstādījumiem brīvā plānojuma jeb angļu stilā.
Victorian stilu var kombinēt ar visiem pārējiem stiliem.

Eos Victorian_2016109.jpg

Retro

Šis ir īpašs Janssens piedāvājums gardēžiem. Ar divu veidu dekoratīvajiem retro stila paneļiem, Tava siltumnīca piešķirs dārza telpai mazliet aizgājušu laiku raksturu un liks virmot gaisā rūgti saldajam pagātnes sentimentam.

Iesakām izvēlēties dārziem ar pieredzi, angļu stila un vēsturiskā stila dārziem. Nevar kombinēt ar Hobby un Mur stilu.

Helios Retro_2016192.JPG

Mur

Paaugstināts siltumnīcas pamats 20cm, 40cm vai 60cm augstumā. Izvēloties paaugstinātā pamata dekoratīvo apdari, iespējams pieskaņoties citām būvēm Jūsu dārzā. Pamata sienas izbūve tiek veikta pēc atsevišķas vienošanās, nav iekļauta siltumnīcas un montāžas cenā.

Visu stilu personalizētos siltumnīcu modeļus ir iespējams uzstādīt uz Mur dekoratīvā pamata. Standarta modeļi Junior, T-model Junior un T-model Royal ir pieejami ar Mur stila izvēli.

Eos T_2016107_edited.jpg

KRĀSAS IZVĒLE

3.solis

Ražotājs visiem personalizētiem modeļiem piedāvā 3 standarta krāsu iespējas:

 • RAL 9005 (melns)

 • RAL 9010 (balts)

 • RAL 6009 (egļu zaļš)

Ir iespējama jebkura RAL toņa izvēle par papildus samaksu 847 Euro.

Standarta modeļiem krāsu izvēles iespējas ir ierobežotas. Pie katra modeļa ir pieejama iespējamā krāsu izvēle.

Blīvgumijas ir pieejamas trīs krāsās – melnā, baltā un zaļā, pieskaņojoties Janssens standarta siltumnīcu krāsām.

IZMĒRA IZVĒLE

4.solis

 • Standarta modeļi ir pieejami tikai norādītajos izmēros.

 • Personalizētajiem modeļiem izmēru iespējas ir daudz plašākas – katram modelim ir noteikti iespējamie platumi, sānsienu un jumta kores augstumi, kā arī jumta slīpums, savukārt maksimālais garums vairumam modeļu ir līdz 12m, Gigant modelim – līdz 18m.

 • Vienas stikla sekcijas standarta platums ir 73,80 cm, attiecīgi tāds pats ir garuma un platuma solis, piemēram, garums 236cm, nākošais 310cm utt. Tas nozīmē, ka siltumnīcu garumi un platumi ir pielāgojami šī soļa ietvaros.

 • Dažādiem siltumnīcu modeļiem ir atšķirīgi augstumi – JUNIOR modeļiem H = 161 cm; URBAN, SENIOR UN ROYAL modeļiem H = 181 cm; pārējiem modeļiem H = 201-204 cm. Nojumes tipa modelim ARCADIA Plus ir iespējams mainīt augstākās sienas augstumu norādītajā diapazonā. Pēc pasūtījuma personalizētajiem modeļiem augstumu iespējams palielināt līdz 90cm.

 • Jumta slīpums – JUNIOR, ROYAL un EOS modeļiem jumts ir stāvāks – 38 grādu slīpums, savukārt pērējiem modeļiem jumts ir lēzenāks – 25 grādu slīpums. Oranžērijai Modern – jumta slīpums 15 grādi.

Modern_2016297.JPG

PAPILDAPRĪKOJUMS un AKSESUĀRI

5.solis

 • Personalizētajiem modeļiem tiek piedāvātas ļoti plašas papildaprīkojuma un aksesuāru iespējas. Papildaprīkojums ir dažāda veida logi un durvis, logu automātikas, zemais slieksnis u.c. Aicinām izmantot Janssens ražotāja izstrādātu konstruktoru katram modelim, kas dos Jums priekšstatu par iespējām, tomēr vienmēr esiet laipni gaidīti sazināties ar mums jautājumu gadījumā. Saite uz konstruktoru ir pieejama pie katra personalizētā modeļa.​

 • Standarta modeļiem papildaprīkojuma iespējas ir ierobežotas. Pie katra modeļa ir norādīts iespējamais papildaprīkojums.

 • Aksesuāri ir siltumnīcu plaukti, ēnošanas aizkari, lietus ūdens mucas u.c. Aksesuārus vari pievienot kā Personalizētajiem, tā arī Standarta modeļiem.​

bottom of page