top of page

SILTUMNĪCU KONSTRUKCIJA

Īpaši izturīgi alumīnija profili

Janssens īpašie cilindriskie alumīnija profili ir vieni no visizturīgākajiem un stabilākajiem profiliem starp tiem, kas tiek piedāvāti siltumnīcu tirgū. Tādējādi Janssens spēj piedāvāt augstākas un lielākas siltumnīcas, kuras ir pašnesošas struktūras - siltumnīcas iekšienē nav nepieciešami metāla vai koka balsti.

  • Standarta komplektā ietilpst izturīgi pamata profili, kurus visbiežāk nostiprina iebetonējot.

  • Īpaši izturīgi kores profili, kuriem var pievienot dekoratīvo jumta kori un apdari.

  • Cauruļveida alumīnija stiklojuma stieņi ir vieni no vislabākajiem, ko piedāvā siltumnīcu ražotāji.

4mm rūdīta stikla pārklājums

Lai arī tirgū joprojām galvenokārt tiek izmantots 3 mm biezs stikls, visas Janssens siltumnīcas ir aprīkotas ar 4 mm biezu rūdīto stiklu.

Stikls, ja iespējams, tiek uzstādīts pilna garuma loksnēs nevis mazās loksnēs, kas savstarpēji pārklājas. Šis stikls ir 6 reizes izturīgāks nekā parastais stikls. Iespēja, ka stikls varētu saplīst, ir pavisam niecīga, turklāt stikls saplīst tūkstošiem sīkās daļiņās, tādējādi tiek samazināts ievainojumu gūšanas risks. Visi stūri ir noslīpēti, lai atvieglotu montāžu un novērstu sagriešanās risku. Kvalitāte un drošība ir pirmajā vietā!

Blīvgumijas

Iestiklošana tiek veikta, izmantojot blīvgumijas, kas nodrošina optimālu aizsardzību pret ūdeni un vēju. Blīvgumijas ir pieejamas trīs krāsās – melnā, baltā un zaļā, pieskaņojoties Janssens standarta siltumnīcu krāsām.

Notekas

Visas siltumnīcas ir aprīkotas ar notekām, atvērumiem kondensātam un ūdens notekcaurulēm, kuru diametrs ir 40 mm.

Savienojumi

Visi savienotājelementi, skrūves un uzgriežņi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda.

Augstas kvalitātes pulverkrāsojums

Krāsošanas darbiem vienmēr tiek izmantots augstas kvalitātes pulvera pārklājums, kuram ir ilgs kalpošanas laiks saskaņā ar Qualicoat standartiem.

bottom of page