top of page

PIEGĀDE

PIEGĀDES LAIKS

  • Standarta modeļi URBAN, JUNIOR, SENIOR, JUNIOR T-MODEL: 4-6 nedēļas.

  • Standarta modelis MASTER: 8-10 nedēļas.

  • Standarta modelis T-MODEL ROYAL: 14-16 nedēļas.

  • Personalizētie modeļi: 5-6 mēneši.

Ražošanas laiks var mainīties atkarībā no sezonalitātes un pasūtījumu daudzuma. Plānotais ražošanas laiks tiek precizēts pie ražotāja pirms pasūtījuma veikšanas.

PIEGĀDES CENA

Siltumnīcas cenā ir iekļauta piegādes cena no ražotāja rūpnīcas Beļģijā uz Rīgu.

Piegāde uz objektu tiek organizēta sadarbībā ar transporta pakalpojumu sniedzēju, cena 60,50 Euro/h (ceļā pavadaītais laiks no noliktavas Rīgā līdz objektam + 1 stunda iekraušanas un 1 stunda izkraušanas darbs).

MONTĀŽA

SILTUMNĪCAS PAMATS

Visām konstrukcijām montāža tiek veikta uz sagatavota pamata. Visbiežāk izmantotie pamata veidi:

  • Betonēts stabveida pamats

  • Betonēts lentveida pamats

  • Bruģa, akmens plākšņu vai cits cietais segums

  • Terases segums (koks vai WPC)

Siltumnīcas pamata izvēle atkarīga no tās lietošanas mērķiem. Ja siltumnīca plānota vairāk kā atpūtas telpa, tad piemērotāks būs terases vai bruģa segums. Savukārt, ja siltumnīcā plānots ierīkot dobes, tad piemērotāks būs betonēts stabveida vai lentveida pamats.​

 

SILTUMNĪCAS VIETAS IZVĒLE

Siltumnīcas uzstādīšanas vietai jābūt pēc iespējas gludai bez būtiskām līmeņa atšķirībām un brīvi pieejamai no visām pusēm vismaz 1m attālumā no sānu sienām.

MONTĀŽAS LAIKS

Pasūtot siltumnīcu, mēs rezervējam savu laiku montāžai, lai siltumnīca tiktu uzstādīta pēc iespējas ātrāk. Mazām un vidēja izmēra siltumnīcām ar stabveida betonētiem pamatiem montāžas laiks parasti ir 1-3 darba dienas. Individuāliem risinājumiem ar bruģētu vai terases seguma pamatu izveidi, augstajām dobēm u.tml, vidēji 2-3 nedēļas.

MONTĀŽAS CENA

Standarta modeļiem katrai sitlumnīcai ir norādīta fiksēta montāžas cena pamata konstrukcijai. Tajā nav iekļauta aksesuāru un papildaprīkojuma montāžas cena, piegādes cena, transporta izmaksas montāžas komandai, pamatu izveide, dobes, melnzemes ievešana u.c. pakalpojumi. Šīs izmaksas tiek aprēķinātas atsevišķi.

Personalizētajiem modeļiem konstrukcijas montāža ~15% no gala komplektācijas cenas. Papildus tiek aprēķinātas transporta un materiālu izmaksas pamatu izveidei, dobēm, melnzemei u.c. 

NB! Siltumnīcas saskaņota uzstādīšana atbilstoši likumdošanai ir katra īpašnieka atbildība. Par saskaņošanas kārtību interesējies savā pašvaldībā.

MONTĒ PATS

Ja Tev ir brīvs laiks, esi tehnisks cilvēks un Tev ir vēl kāds tehnisks draugs, tad vari samontēt savu siltumnīcu pats.  Apskati montāžas instrukcijas un video Janssens mājas lapā, spiežot uz augstāk norādīto saiti.

 

Pie katra modeļa shematiskajā attēlā ir norādīta montāžas sarežģītības pakāpe. Ja norādīts cipars "3" - augstākā sarežģitības pakāpe, tad šo montāžu iesakām uzticēt mūsu pieredzējušiem montāžas meistariem.

bottom of page